Kvalitní domácí Doupovské uzeniny

Nabídka zaměstnání

Aktuálně hledáme kolegu na pozici - kuchař bistra.

Společnost Pelant – DOUPOVSKÉ UZENINY je na trhu od roku 1993 a za uplynulých více jak 20 let se vypracovala na největšího výrobce uzenin v Karlovarském kraji. Výrobky dodává do maloobchodní sítě několika nadnárodních řetězců a působí napříč celou Českou republikou. Do našeho týmu hledáme cílevědomé kolegy.

KUCHAŘ/KA  BISTRA

 Požadavky:

·        spolehlivost a pracovitost, zodpovědný přístup k práci

·        nadšení pro práci s jídlem a čerstvými surovinami

·        schopnost týmové spolupráce.

Nabízíme:

·        práci na plný pracovní úvazek ve špičkově vybavené kuchyni

·        zázemí stabilní české rodinné společnosti a osobní přístup

·        firemní benefity: závodní stravování zdarma, externí školení, slevy na nákup, týden dovolené navíc (po uplynutí 12-ti měsíců od nástupu)

·        práci od pondělí do pátku – víkendy volné, žádné noční směny.

Náplň činnosti:

·        práce v kuchyni pod dohledem šéfkuchařky + občasná obsluha bistra

·        vedení denní směny v kuchyni.

Místo výkonu práce: Žalmanov

Nástup: ihned, případně dle dohody

Pokud Vás tato pracovní příležitost zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis s motivačním dopisem na e-mail petr.pelant@maso-pelant.cz nebo lucie.oboznenkova@maso-pelant.cz.

Kontaktní osoby v případě dotazů:

Bc. Petr Pelant:                   petr.pelant@maso-pelant.cz, tel. 602 767 732

Ing. Lucie Oboznenková: lucie.oboznenkova@maso-pelant.cz